Logo Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix im. Henryka Ruszczyca

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix"
im. Henryka Ruszczyca
Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000163353

Larix

Dla bibliotek

Prosimy o 1 procent

Szanowni Państwo.

Cieszymy się, że współpracuje z nami już blisko 300 bibliotek publicznych, bibliotek wyższych uczelni oraz innych instytucji pomagających osobom z niepełnosprawnościami. Dziękujemy Państwu za współpracę, której owocem jest poprawa dostępu osób niewidomych do kultury.

Dziękujemy także wszystkim Czytelnikom, którzy kontaktując się z nami, wyrażają swoje zdanie na temat naszej działalności. Dzięki temu wiemy, że pozytywnie odbieracie Państwo nasze działania, ale też wiemy, co jeszcze możemy zrobić lepiej. Jesteśmy dla naszych Czytelników. Z każdej rozmowy, e-maila oraz telefonu bardzo się cieszymy.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości przekazania Stowarzyszeniu „Larix” 1 % swojego podatku. Pomimo prowadzenia wielu działań, nasze Stowarzyszenie jest niewielką organizacją i boryka się z brakiem środków własnych na realizowane projekty. Dzięki uzyskanemu wsparciu będziemy mogli nagrywać jeszcze więcej książek, a także prowadzić inne działania na rzecz niewidomych czytelników.

NR KRS 0000163353

Logo 1 procent

Logo PFRON

Logo MKiDN